piątek, 22 czerwca 2012

Kilka nowych rzeczy

Całkiem produktywna jak na mnie byłam ostatnio. A oto owoce:

I've been a quite productive person recently. These are the fruits of this state:


1. Psychedelic Pink (bracelet and necklace / bransoletka i naszyjnik)Bransoletka wykonana z plastikowych butelek. Zainspirowała mnie do zrobienia naszyjnika o tej samej nazwie.

This bracelet made of plastic bottles inspired me to create a necklace with the same name.


  2. Naszyjnik, który mi się marzył od dawna. Coś prostego, co można założyć do białej koszuli lub bluzki. Nawet można powiedzieć, że to unisex.

I dream about this necklace for a long time. I wanted something simple, something that would suit the white shirt well. You can even say it's unisex.

 3. 2 pary kolczyków, które miały być jedną parą. Te z kryształkiem miały wisiec w obręczy z perełek. Czy sądzicie, że to by pasowało? Mi się wydawało, że nie, więc zawiesiłam je na biglu oddzielnie a na ich miejsce zrobiłam dwa zielono-perłowe papierowe koraliki.

These 2 pairs of earrings were to be one pair. In my design these little ones with glass beads were hanging in the circle of white pearls. But it would look no good, wouldn't it? So I make another pair of earrings of them and in the circle of white pearls there is a paper bead in pearl-green color.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz